تعمیر کمپرسور ضربه ای – اسکرو برودتی

تعمیرگاه تخصصی کمپرسور تراکمی ( ضربه ای - اسکرو ) چیلر و مینی چیلر

خدمات تعمیر کمپرسور برودتی

سرویس

سرویس کامل کمپرسور در محل

تعمیر

تعمیرات کامل و استاندارد با تجهیزات مدرن با نفرات مجرب

نصب

نصب کمپرسور بر روی چیلر و لوله کشی و کابل کشی

راه اندازی

استارات وشارژکمپرسورو تست کامل

کمپرسور های برودتی به دلایل گوناگونی و به صورت های مختلف دچار مشکلات فنی می شوند در برخی موارد کمپرسور ها دچار صدمات سطحی می شوند چنانچه اپراتور متوجه مشکل کمپرسور نشود ویا کنترل های قرار گرفته در سیستم به درستی عمل نکنند این صدمات سطحی به صدمات بزرگتری تبدیل می شوند.
از آسیب های وارد شده به کمپرسور می توان به موارد زیر اشاره کرد :
این گروه، با استفاده از نیروهای مجرب و کار آزموده تعمیرات تمام کمپرسورهای دستگاههای تهویه مطبوع را با استفاده از قطعات فابریک و اورجینال انجام می دهد.
گروه مهندسی پرگاس جهت تعمیر کمپرسورهای سیلندر پیستونی، اسکرو، ا اقدام به آموزش نیروهای متخصص خود کرده است تا دانش و تجربه را درهم آمیخته و در ضمینه رفع نیاز تعمیرات کمپرسور و چیلر، براساس نیاز مشتری اقدام به تعمیرات محدود در محل و یا تعمیرات اساسی در کارگاه نماید. ما توانایی انجام تعمیرات سطحی و نگهداری سیستم تجهیزات تبرید تا تعمیرات اساسی را دارا هستیم. تعمیراتی از قبیل: تعمیر کلی کمپرسور، نشت یابی و یا آنالیز ارتعاش.
مهندسان گروه ما در در ضمینه سرویس کمپرسورها، خشک کننده ها، برج های خنک کننده و مدار فرمان PLC چیلر تخصص دارند. تکنسین ها و مهندسین با تجربه ما آمادگی کمک به شما جهت حل مشکلات سیستم های تبرید و کمپرسور را دارند.
کارگاه الکترو مکانیک پرگاس در خدمت مشترییان محترم می باشد تا در جهت تعمیرات و رفع مشکلات کمپرسور های برودتی اقدامات لازم را به عمل آورد

Jpeg
Jpeg

مراحل تعمیر کمپرسور سیلندر پیستونی

باز کردن کمپرسور چیلر

جدا کردن و شستن کامل تمامی اجزای کمپرسور

تعویض قطعات

مونتاژ کمپرسور

تست کمپرسور

Jpeg
تعمیر کمپرسور 167

مراحل تعمیر کمپرسور اسکرو

باز کردن کمپرسور چیلر

جدا کردن و شستن کامل تمامی اجزای کمپرسور

بیرون کشیدن بلبرینگ ها

ترمیم و یا اصلاح اسکروها

سرویس پیستون اسلایدولو

مونتاژ کمپرسور

تست کمپرسور

Close Menu
×

Cart