بخش سرویس و تعمیر و نگهداری

تعمیرات چیلر، مینی چیلر و سایر سیستم های برودتی نیازمند بهره مندی از تخصص، دانش کافی و تجربه   می باشد و به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل صنعتی و کارخانه ای در بازه های زمانی منظم به منظور سرویس و نگهداری تجهیزات، نیازمند استفاده از این خدمات هستند اما همواره یکی از دغدغه های آنان این است که این کار را بر عهده چه کسانی و چه مجموعه ای قرار دهند تا نتایج به دست آمده از عملکرد تجهیزات راضی کننده باشد و پشتیبانی و تعمیر چیلر و سردخانه های صنعتی به بهترین شکل به انجام برسد

یکی از متداول ترین سوالاتی که در این زمینه مطرح می شود، این است که فواید استفاده از سرویس های نگهداری چیلرهای صنعتی چیست؟

به این موضوع دقت داشته باشید که اگر به صورت دوره ای عملکرد دستگاه ها و صحت و سلامت قطعات و … بررسی شود، به میزان زیادی هزینه های احتمالی ناشی از خرابی و ایرادات فنی کاهش می یابد و هم چنین این کار موجب افزایش یافتن عمر مفید تجهیزات چیلر ،مینی چیلر و سردخانه های صنعتی می گردد؛ زیرا برای این که بتوان از حداکثر کارایی یک سیستم مکانیکی بهره مند شد، باید این موضوع را مد نظر قرار داد که تمامی اجزای آن سیستم به صورت استاندارد عمل کنند و بازدهی مورد انتظار را داشته باشند. با توجه به تخصصی بودن سرویس های نگهداری و تعمیرات چیلر و مینی چیلر، صاحبان کسب و کارهای مرتبط، به خوبی از این موضوع آگاه هستند که دقت در انتخاب تعمیرگاه معتبر به چه میزان اهمیت خواهد داشت.

قطعا کار تخصصی را باید به متخصص سپرد تا بتوان از خدماتی با کیفیت و نتایجی ایده آل و رضایت بخش بهره مند شد

تعمیرات تخصصی کمپرسورهای برودتی هر دستگاهی یک عمر مفید دارد و اجزاء سیستم های تبرید نیز از این قاعده مستثنی نیست.. با در نظر گرفتن نیازهای بازار مجموعه ای کامل و اصلی از لوازم یدکی کمپرسور های برودتی در اختیار دارد. این لوازم همگی دارای Part Number بوده و فابریک کارخانه مبدأ می باشند. همچنین در صورت موجود نبودن لوازم یدکی مورد نیاز، این شرکت می تواند با ارائه پروفرما در اسرع وقت اقدام به واردات قطعات کند.. همچنین به پشتوانه تیم فنی و کار آزموده ای که این شرکت در اختیار دارد، تعمیرات اساسی انواع کمپرسور های اعم از کمپرسور های پیستونی و اسکرو امکان پذیر نموده است. بدین ترتیب که پس از بازدید کارشناس از سایت مربوطه و برآورد تعمیرات مورد نیاز همراه با لوازم یدکی مورد نیاز به محل اعزام شده و کار تعمیرات را آغاز می کند. در اکثر موارد سعی می شود که تمامی کمپرسور ها به صورت مرحله ای اورهال شده تا بهره برداری در حین تعمیرات نیز میسر باشد.در غیر اینصورت به کارگاه انتقال داده شده و تعمیرات انجام می گردد.

برای تست و عیب یابی و تعمیر انواع بردهای الکترونیکی نیازمند دانش روی مدارات است و همچنین چون برای تعمیر کردن یک برد الکترونیکی، تمام قطعات را برای تست از برد خارج نمیکنیم

تعمیرات بردهای الکترونیک شامل عیب یابی و تعمیر تمامی بردهای برودت می باشد

چیلر

VRF

پردهای کولر گازی

Close Menu
×

Cart