درباره تهویه و برودت گستر پرگاس

تهویه مطبوع و گرمایش و سرمایش

نصب، راه اندازی، فروش،اجرا ، تعمیرات و نگهداری تاسیسات تجهیزات حرارتی و برودتی

شرکت تهویه و برودت پرگاس در حوزه ساخت و فروش و اجرا و نگهداری و خدمات تاسیسات حرارتی ، برودتی و الکتریکی می باشد. نگاهی به وضعیت فعلی نصب ، تعمیر و به ویژه نگهداری تاسیسات ساختمانهای مسکونی ، اداری و صنعتی مانند ، چیلر تراکمی ، چیلر جذبی ، دیگ بخار ، دیگ آبگرم ، بویلر ، مخزن آبگرم مصرفی ، مبدل صفحه ای ،  اسپیلت ، تاسیسات روشنایی و استخر و لوازم کنترل و PLC  و  ارتباطات ويژه این شرکت با برند های برتر ایرانی و بین المللی در حوزه تاسیساتی ، ما را بر آن داشت که خدمات ویژه ای را برای اولین بار در ایران بر اساس تیم تخصصی شامل تکنسین مجرب و مهندسان برق و تاسیسات با تجهیزات به روز ارائه نماید .

بیانیه چشم انداز

شرکت تهویه و برودت گستر پرگاس بر اساس اهداف تعیین شده از سوی شرکت در حوزه ساختمان، با هدف تامین تاسیسات ایمن، کارا و زیبا برای مشتریان، در افق زمانی ۵ ساله آتی خود، چشم انداز زیر را برای سال 1403 ترسیم نموده است

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت تاسیساتی در صنعت ساختمان کشور

تبدیل شدن به برترین برند در صنعت ساختمان کشور

پیشرو و پیشتاز بودن در عرصه اجرا و تعمیرات و نگهداری در صنعت ساختمان کشور

توسعه گستره جغرافیایی فعالیت تاسیساتی

طراحی و اجرای سیستم کارآمد و خدمات شرکت با نیاز مشتریان

بیانیه ماموریت

شرکت تهویه و برودت گسترپرگاس با سابقه فعالیت در صنعت ساختمان کشور است. این شرکت به عنوان تخصصی تاسیسات الکترکیک و مکانیکی بخش ساختمان فعالیت های متنوعی به صورت مستقیم ی به عنوان توسعه دهنده در صنعت ساختمان انجام می دهد. شرکت، فلسفه وجودی خود را تأمین تجهیزات تاسیساتی کارا، با دوام برای مشتریان خود دانسته و مأموریت خود را به شرح ذیل ترسیم نموده است:

حوزه طراحی و نظارت : خدمات فنی ـ مهندسی نظیر طراحی، نظارت و مدیریت در صنعت ساختمان

حوزه اجرا :خدمات فنی اجرای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

حوزه نگهداری :خدمات فنی نگهداری تجهیزات و ساختمانها جهت تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

حوزه تعمیرات :خدمات فنی اتعمیرات انواع کمپرسورهای هوایی و فریونی

بیانیه ارزش

شرکت تهویه و برودت گستر پرگاس با توجه به ارزش های شرکت ارکان فعالیت های خود را همواره بر پایه ارزش های ذیل بنا نهاده است:

مسئولیت پذیری در قبال مشتریان و احترام به آنها

التزام به کیفیت و معیارهای فنی و مهندسی در ارائه خدمات

ارتقاء سطح کیفیت زندگی کاری کارکنان با استفاده از سیستم جامع مدیریت منابع انسانی

پایبندی به قوانین، مقررات، استانداردها و اصول اخلاق حرفه ای و ارزش های اجتماعی

مسئولیت پذیری در قبال محیط زیست، کاهش آلاینده های محیطی و بهینه سازی مصرف انرژی

دارای گواهی معتبری ISO

دارای گواهی تعیین صلاحیت و رتبه بندی

و با برخورداری از نیروهای متخصص و متعهد در حوزه تعمیر و نگهداری برج ها ، هتل ها و ساختمانهای بلند مرتبه و اداری و بیمارستانی و صنعتی فعالیت می نماید. عدم نگهداری صحیح از تاسیسات گران قیمت ساختمانها ، علاوه بر از کار افتادن ناگهانی آنها در زمانهای بحران ، باعث تحمیل هزینه های اضافی نیز می شود. هزینه های تعمیرات اغلب به دلیل عدم رعایت الزامات و استانداردها در هنگام انتخاب سیستم ، نصب غیر اصولی و به ويژه نگهداری بوجود می آید. این هزینه ها سالانه که پس از چند سال به هزینه های گزافی تبدیل می شوند باعث مصرف بیش از استاندارد سوخت شده و هزینه های جاری ساختمان را بشدت افزایش داده وهزینه های غیر قابل قبولی رابه این سیستم ها تحمیل می نماید
شرکت با سابقه ارائه کننده خدمات تاسیساتی در زمینه های تعمیر و نگهداری موتورخانه ، دیگ مولد آب گرم ، چیلر تراکمی ، چیلر جذبی ، چیلر سانتریفیوژ ،PLC سیستم های برودتی و گرمایش ، اسپیلت ، کولر گازی ،روشنایی ، تعویض دیگ آبگرم ، اسید شویی مخزن ، اسید شویی مخزن کویل دار ، اسید شویی مبدل حرارتی ، نصب دیگ چدنی ، لوله کشی ، عایق کاری استاندارد و همچنین فعالیت در حوزه تاسیسات برودتی و تعمیرات انواع چیلر ، اسپیلت و سیستم های حرارت و برودت مرکزی فعال می باشد

[pdf id=10526]

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

021-66884375

تیم پرگاس با بیش از 250 نفر شامل مهندسان و تکنسین های مجرب

مدیر عامل

دکترای مکانیک
25 سال سابقه

مشاور فنی برق

مهندس برق
35سال سابقه

مشاور فنی الکترونیک

مهندس الکترونیک
35سال سابقه

مدیر فنی مکانیک

مهندس مکانیک
25 سال سابقه

مدیر فنی برق

مهندس الکترونیک
30سال سابقه

مدیر فنی الکترونیک

مهندس الکترونیک
25سال سابقه

واحد تاسیسات

مهندس برق

20 سال سابقه

مهندس مکانیک

18 سال سابقه

واحد نظارت اجرایی تاسیسات

مهندس مکانیک

20 سال سابقه

مهندس برق

22 سال سابقه

واحد تعمیرات

مهندس مکانیک

30 سال سابقه

مهندس الکترونیک

28 سال سابقه

تکنسین تاسیسات

20 نفر
10 تا 25 سال سابقه

تکنسین برق

15 نفر
10 تا 22 سال سابقه

واحد نگهداری

مهندس مکانیک

6 نفر
6 تا 15 سال سابقه

مهندس الکترونیک

8 نفر
6 تا 15 سال سابقه

تکنسین تاسیسات

98 نفر
6 تا 14 سال سابقه

تکنسین برق

62 نفر
5 تا 14 سال سابقه

واحد کنترل وPLC

مهندس مکانیک

1 نفر
15 سال سابقه

مهندس الکترونیک

1 نفر
17 سال سابقه

تکنسین تاسیسات

4 نفر
14 سال سابقه

تکنسین برق

2 نفر
14 سال سابقه

کارگاه

مهندس مکانیک

3 نفر
6 تا 15 سال سابقه

مهندس الکترونیک

2 نفر
6 تا 15 سال سابقه

تکنسین تاسیسات

2 نفر
6 تا 14 سال سابقه

تکنسین برق

4 نفر
5 تا 14 سال سابقه

واحد فروش

3 نفر
12 تا 19 سال سابقه

واحد حسابداری

3 نفر
4 تا18 سال سابقه

واحد انفورماتیک

1 نفر
6 تا 15 سال سابقه

شرکت تهویه و برودت پرگاس به‌منظور مشارکت در عمران و آبادانی کشور و با هدف خدمت‌رسانی در راستای اهداف سازندگی و توسعه‌ی ایران اسلامی و همچنین صدور خدمـــات فنی و مهندسی به خارج از کشور با حضور گروهی از مهندسین و مدیران مجرب و متخصص که تا پیش از آن، تجارب گسترده و متنوعی را در پروژه‌‌های عمرانی گوناگون اندوخته داشتند، تأسیس گردید.

شرکت پرگاس به افزايش آگاهي و پي‌گيري مستمر فعاليت‌ها و آموزش مهارت‌هاي چندگانه و توسعه و تشويق به مسئوليت‌پذيري و کنترل فعاليت‌ها و پاسخ‌گويي، براي دستيابي مؤثر به رسالت خود متعهد است

شركت پرگاس كسب و كار خود را بر تركيب سوابق قابل توجه خود با علم و فناوري پيشرفته و روز بنا نهاد تا با شناخت کامل از نيازهاي بازار و مشتريان، خدمات خود را با گرد آوردن مديران و پرسنل متخصص، همراه با دانش ترکيبي و ايجاد همسویی در راستای رسالت سازمانی و دستیابی به بالاترين كيفيت و اجراي صحيح و سريع همراه با يك قيمت رقابتي به مشتريان خود ارائه دهد.

ایزو ۹۰۰۱ (استاندارد ایزو مدیریت کیفیت تولیدات و خدمات)

استاندارد ISO 9001 یک سیستم مدیریت کیفیت جامع بوده که تمامی فرایندهای سازمان از ابتدا تا انتها تحت کنترل و بازرسی قرار می دهد واجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت استاندارد ISO 9001 در شرکت پرگاس ، توانایی  را در ارائه محصولات و خدماتی که دلخواه مشتری باشد ، برآورده می کند و هدف اصلی از استقرار این سیستم ، افزایش رضایت مشتریان از طریق بهبود کیفیت خدمات و تولیدات است.

ایزو ۱۴۰۰۱ (استاندارد ایزو مدیریت محیط زیست و پیرامونی)

استاندارد ISO 14001 استانداری است که با راهنمایی ها و دستورالعمل های خود به سازمان ها کمک می کند تا از آسیب زدن به محیط زیست پیرامونی جلوگیری به عمل آمده و آسیب های ناشی حذف یا به حداقل کاهش یابد..

ایزو ۲۱۵۰۰ (استاندارد ایزو مدیریت پروژه)

گواهینامه ایزو ۲۱۵۰۰ راهنمایی هایی برای مدیریت پروژه فراهم می کند.مدیریت پروژه شامل کاربرد روش ها، ابزارها و تکنیک هایی برای مدیریت بهینه در یک پروژه است. این شامل مراحل مختلف چرخه عمر پروژه می شود که دوره ای را از ابتدای پروژه تا پایان آن طی می کند.

ایزو ۴۵۰۰۱ (استاندارد ایزو ایمنی و سلامت)

ایزو ۴۵۰۰۱ استاندارد ایزو برای سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (OH & S) است  مهمترین دارایی شرکت یعنی نیروی انسانی خود را حفظ کنید و به پیشرفت و برتری در کسب و کار خود برسید.

گواهینامه IMS (سیستم مدیریت یکپارچه IMS )

سری گواهینامه IMS (سیستم مدیریت یکپارچه)  برای رشد و تعالی کمک شایانی می کند. و باعث صرفه جویی در هزینه های کیفیت سازمان می گردد.

Close Menu
×

Cart