سرویس و تعمیر داکت اسپلیت و کولر گازی

حداقل یک بار در سال سیستم داکت اسپلیت خود را سرویس نمایید. این امر به این دلیل است که سیستم شما دائماً در حال گردش هوا است و فیلترها و کویل ها گرد و غبار ایجاد شده را جذب می نمایند  برای بالا بردن طول  عمر دستگاه به  طور مرتب باید سرویس شود.

خدمات داکت اسپلیت

سرویس

کنترل دوره ای برای حفظ عملکرد مطلوب سیستم و تحقق استانداردهای مربوط به نگهداری

تعمیر

تعمیرات کامل و استاندارد داکت اسپلیت با تجهیزات مدرن با نفرات مجرب

نصب

نصب کلیه داکتها با برندهای مختلف شامل لوله کشی و کابل کشی بصورت کامل

راه اندازی

استارت و راه اندازی سیستم داکت اسپلیت و تست کامل

در شروع هر فصل سال نیاز به استفاده از سیستمهای سرمایشی و گرمایشی مناسب شدت پیدا میکند. این امر سبب میشود که بسیاری از افراد از داکت اسپیلت های متنوع یا پکیج های گرمایشی جهت تأمین دمای مورد نیاز منزلشان استفاده کنند. بنا بر تنوع داکت اسپیلت ها ارائه شده امکانات عرضه شده در آنها تقریباً یکسان است. هر داکت اسپیلتی دارای سرمایش یا گرمایشی که توسط این وسیله تأمین میشود نسبت به سایر وسایل بسیار مناسبتر است. به عنوان مثال کافی است جهت تأمین برودت منازلتان دمای داکت اسپلیت را روی مقدار مورد نظرتان قرار دهید و در کمتر از چند ثانیه از میزان خنکی جاری شده در فضا لذت ببرید. خرید یک داکت اسپیلت مناسب از این جهت دارای اهمیت است که دستگاه خریداری شده دارای ضمانت نامه معتبر باشد و در طول مدت زمان استفاده به هیچ عنوان دچار مشکل نشود. شاید این کلمه تا حدودی در نظر اول اغراق آمیز به نظر برسد !زیرا بهترین وسایل الکتریکی نیز در هنگام استفاده مداوم دچار ایرادات احتمالی میشوند و باید کاربران نسبت به تعمیرات آنها اقدام کنند. داکت اسپیلت نیز از سایر وسایل الکتریکی جدا نیست و پس از استفاده مداوم باید سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت صورت بپذیرد. تا بتوانید مجدداً از دستگاه مورد نظر جهت تأمین سرمایش یا گرمایش محیط استفاده کنید.

سرویس دوره ای داکت اسپلیت

شستشوی فیلتر داکت اسپیلیت با مواد مخصوص 
تست نشتی و شستشوی کویلهای داخل داکت اسپلیت
سرویس کامل کندانسورشامل شستشوی کویل کندانسور و تست کمپرسورو تست برقی
تست نشتی خط لوله کشی مسی و درین داکت اسپلیت

تیم مجرب

استفاده از نیروهای مجرب و آشنا به سیستم داکت اسپلیت 

تعمیرات داکت اسپلیت 6

تعمیرات فوری

تهیه  لوازم یدکی داکت اسپلیت برندهای مختلف

تعمیرات داکت اسپلیت (2)

سرویس ادواری

سرویس ماهیانه و اول فصل و دوره ای به درخواست مشتری

وستن ایر
زاگرس
یورک
هیتاچی
میتسوبیشی
سامسونگ
تراست
ترین
توشیبا
اوجنرال
گری
هایسنس
ال جی
مدیا
پاناسونیک
تی سی ال
فوجیتسو
دایکین
چیگو
آکس
کریر
یکی از سیستم های تهویه ی مطبوع داکت اسپلیت یا اسپلیت های کانالی که مثل اسپیلت های دیواری از یک واحد داخلی (اواپراتور) و یک واحد خارجی (کندانسور) تشکیل شده که با لوله های مسی به یکدیگر متصل می شوند. و ایجاد برودت و گرمای مطلوب ایجاد می نماید.

به طور کلی این سیستم برای یک واحد آپارتمانی مستقل یا اداری با دمای ثابت در همه اتاقها طراحی شده است در داکت اسپیلت ها از هوای تازه یا برگشت داخل هر واحد استفاده می شود تا راندمان کاری دستگاه بالا رود که این امر موجب مصرف برق کمتری می شود. عملکرد سرمایشی این سیستم کاملا مشابه کولرهای گازی و اسپلیت ها می باشد و برای گرمایش از تغی